Oferta Sponsorska - Piknik Szkolny

Drodzy Sympatycy Szkoły w Szczawinie,
Zgodnie z coroczną tradycją, społeczność Szkoły Podstawowej w Szczawinie planuje zorganizować coroczny piknik szkolny, który odbędzie się w dniu 16.06.2024  na terenie naszej szkoły. W związku z tym, zwracamy się do Państwa z serdecznym zaproszeniem do wsparcia tego wyjątkowego wydarzenia. Możliwości wsparcia naszej inicjatywy są liczne, a każda forma wsparcia będzie mile widziana.
Wsparcie Finansowe: Przyczyni się do pokrycia kosztów związanych z organizacją pikniku, takich jak wynajem sprzętu, zakup materiałów promocyjnych czy zapewnienie atrakcji dla uczestników
Wsparcie Rzeczowe: Przekazanie gadżetów promocyjnych lub nagród, które mogą być wykorzystane jako nagrody w konkursach i zabawach podczas pikniku.
Poprzez wspieranie tej inicjatywy, możemy wspólnie promować wartości społeczne i etyczne, takie jak odpowiedzialność społeczna, współpraca i troska o innych.  Tegoroczne wydarzenie zapowiada się niezwykle obiecująco, a liczba uczestników przewidywana jest na ok. 1000 osób. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie, które Gmina może nam okazać. Chętnie przedyskutujemy wszelkie możliwości współpracy. Z góry dziękujemy za rozważenie naszego zaproszenia i potencjalne wsparcie. Liczymy na owocną współpracę i razem uczynienie naszego pikniku szkolnego niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników.