Mali zwycięzcy "Wiosny za oknem"

Wiosna zawitała za okna szkolnych sal, niosąc ze sobą zapach kwitnących kwiatów, śpiew ptaków i obietnicę nowego życia. Z tej okazji Gminne Centrum Kultury w Dzierżąznej zorganizowało konkurs "Wiosna za oknem", który miał na celu uczczenie przybycia tej pięknej pory roku oraz zainspirowanie uczniów do artystycznego wyrażenia swojej radości z powodu nadejścia wiosny. W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięli udział uczniowie naszej szkoły, reprezentujący klasy 1B i 2A. Miło nam ogłosić, że Nikola Mirowska, reprezentująca klasę 1B, zdobyła I miejsce, Wiktor Pawlak z klasy 2A został wyróżniony, a Konrad Purtak, także z klasy 2A, otrzymał nagrodę specjalną. Kreatywność i zaangażowanie wszystkich uczestników zostały docenione i każdy  został nagrodzony przepięknymi upominkami i dyplomami. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Bogumiła Bienias
Magdalena Wnuk